Postet nga: arrestohen

Priten drunjtë në oborrin e shkollës në Novobërdë, dy të arrestuar

Dy persona janë arrestuar në Novobërdë gjatë ditës së djeshme.

Ferizaj - Arrestohen pasi sulmuan një person në vendin e punës

Një incident ka ndodhur dje në Ferizaj, ku janë arrestuar dy persona.

Tentim vrasje në Prishtinë

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje në Prishtinë ka ndodhur një tentim vrasje.

Pejë, 8 të arrestuar për organizim të skemave piramidale

Policia e Kosovës ka arrestuar dje në Pejë tetë persona, me dyshimin se janë marrë me organizim të skemave piramidale.

Lipjan: Sulmojnë personin në veturë, arrestohen

Policia e Kosovës ka arrestuar gjatë ditës së djeshme dy persona në Lipjan.

Arrestohen hajnat recidivist

Policia i ka arrestuar dy të dyshuarit për thyerjen e  xhamit të mjetit tip “Benz”, në pronësi të shtetasit A. B., kanë marrë një portofol të ndodhur brenda ...

Pejë, dy persona kanosin dhe fyejnë inspektorët komunal dhe policinë, arrestohen

Dy persona janë arrestuar në Pejë, pasi të njëjti kanë kanosur inspektorët komunal dhe zyrtarët policorë.

Shitja e Kundërligjshme e Policave të Sigurimit

Policia ka arrestuar tre persona nën dyshimet se kanë shitur polica të sigurimit të veturave në mënyrë të kundërligjshme. Arrestimi ka ndodhur dje orëve të pasdites.