Postet nga: arrestohen hajnat

Gjilan, arrestohen të dyshuarit për vjedhje të rënda - FOTO

Dy persona janë arrestuar nga Policia në Gjilan nën dyshimet për disa vjedhje të rënda. Siç njofton Policia, tek të dyshuarit janë kapur edhe një numër ...

Arrestohen hajnat e grabitësit e Vushtrrisë

Policia ka shkatrruar një rrjet të hajnave e grabitësve të Vushtrrisë. Sipas njoftimit tre të arrestuarit janw të dyshuar për përfshirje në një grabitje dhe pesë raste ...

Arrestohen katër persona të dyshuar për vjedhje në Klinë

Njësia e Hetimeve në Stacionin Policor në Klinë ka arrestuar katër persona të dyshuar për vjedhje.

Policia arreston katër persona për vjedhje në Pejë

Policia ka prangosur katër të dyshuar për një rast vjedhjeje në Pejë.

Arrestohen dy të mitur, dyshohen për vjedhje të pajisjeve muzikore

Policia ka arrestuar dy persona të mitur si të dyshuar në lidhje me një vjedhje që ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Gjilan.

Policia arreston të dyshuarit që tentuan të vidhnin një depo

Policia ka arrestuar katër persona për vjedhje të rënda në Komunën e Novobërdës.

Policia Zë Hajnat në Flagrancë

Katër persona janë arrestuar pasi janë zënë në flagrancë duke vjedhur nga një veturë.

Vidhnin Naftë në Kompani, Arrestohen nga Policia

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona, pasi të njëjtit janë zënë duke vjedhur karburante në kompaninë ku ishin duke punuar. Ngjarja sipas raportit 24 orësh të ...