Postet nga: Arrestimi

Arrestohet gjilanasi, shpërndau artikuj ushqimorë me afat të skaduar në qendra tregtare

Një person është arrestuar nën dyshimin se i njëjti kishte shpërndarë në qendra tregtare dhe shitore me pakicë, artikuj ushqimorë me afat të skaduar.

Tre raste të dhunës në familje në 24 orët e fundit

Policia e Kosovës ka arrestuar tre persona nën dyshimin për kryerjen e veprës penale të dhunës në familje.

Tentoi ta kalojë testin e patent-shoferit me 20 euro ryshfet, arrestohet i dyshuari

Një person është arrestuar nën dyshimin për dhënie të ryshfetit.

Tre prizrenasve u gjendet drogë e armë në shtëpitë e tyre

Tre persona janë arrestuar nga policia nën dyshimin për përdorim të substancave narkotike dhe armëmbajtje pa leje.

Pas mosmarrëveshjes gjuan me armë në ajër, arrestohet i dyshuari

Një person është arrestuar nga policia nën dyshimin për shkaktim të rrezikut të përgjithshëm.

Fushë Kosovë, sulmohet një grua deri sa po punonte në lokal

Një grua është sulmuar fizikisht nga një person në fshatin Miradi e Ulët në Komunën e Fushë Kosovës.

Një burrë e një grua arrestohen për prostitucion në Gjilan

Policia e Kosovës gjatë ditës së djeshme ka arrestuar një grua dhe një burrë nën dyshimin për kryerjen e veprës penale mundësim i prostitucionit.

Policia me aksion në Prishtinë, ka të arrestuar

Një person është arrestuar gjatë një aksioni i cili është zhvilluar orët e mbrëmjes së sotme në Prishtinë.