Postet nga: Arrestimi

Arrestohet laboranti i IKShPK-së, u merrte para qytetarëve për t’i testuar pa rend për COVID-19

Raportimi i KALLXO.com në Policinë e Kosovës për keqpërdorimin e detyrës zyrtare nga një laborant i Institutit Kombëtar të Shëndetit Publik ka rezultuar ...

Të kërkuar nga policia për vjedhje, arrestohen dy persona

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona nën dyshimin se kanë kryer vjedhje të rëndë dhe vjedhje të shërbimeve.

Arrestohet pasi i prezantoi policisë patentë-shoferin e falsifikuar

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person nën dyshimin se kishte prezantuar dokumente personale të falsifikuar.

Sulm me shufër hekuri e thikë në Prishtinë

Një person është arrestuar nga policia nën dyshimin për sulm dhe therje me thikë.

Arrestohet sepse i theu xhamat e 7 kamionëve

Policia në Gjilan ka ndërhyrë duke e arrestuar një person në orët e para të mëngjesit të së premtes pasi që i njëjti kishte sulmuar shtatë ...

Të shtëna armësh në Prishtinë, policia arreston një person dhe sekuestron një armë

Një 26 vjeçar me inicialet Rr. M., është arrestuar nga Policia e Kosovës për shkaktim të rrezikut të përgjithshëm, për mbajtje të paautorizuar të armë...

Arrestohen për kërcënim dy të dyshuar në hyrje të Prishtinës

Dy persona janë arrestuar gjatë ditës së sotme në lidhje me një kanosje ndaj një personi tjetër.

Pejë - Arrestohet i dyshuari me katër qese kokainë e marihuanë

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë ditës së djeshme ka arrestuar një person në rrugën “Papa Klementi” në Pejë, për posedim të paautorizuar të substancave ...