Postet nga: arrestim

Me veturë sheshit të Pejës, arrestohet vozitësi pa patentë shoferi

Një person është arrestuar pasi ka hyrë me veturë në sheshin e qytetit të Pejës dhe ka rrezikuar qytetarët, njofton Policia.

Arrestohet burri nga Suhareka, dyshohet se tentoi ta dhunonte seksualisht të miturin

Një burrë nga Suhareka është arrestuar nën dyshimin se ka keqtrajtuar seksualisht një të mitur.

Arrestohet reperi Fero, dyshohet se ka sulmuar fizikisht një person

Feronit Shabani, reperi i njohur me nofkën “Fero” është arrestuar sot nga Policia nën dyshimin se ka sulmuar fizikisht një person.

Abazoviq kërkon nga drejtuesit e policisë të hetojnë kërcënimet që ka marrë për shkak të arrestimit të Petar Lazoviqit

Kryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviq ka informuar drejtuesit e policisë publike dhe inteligjente se grupet e afërta me oficerin e arrestuar të Agjencisë Kombëtare të Sigurisë (...

Arrestohet i dyshuari që ndezi zjarr me benzinë në një rrugë në Prishtinë

Është arrestuar personi që dyshohet se para disa ditësh hodhi benzinë e më pas ndezi zjarr në një rrugë në lagjen “Kodra e Trimave”, në Prishtinë.

Ferizajasi arrestohet pasi e sulmoi fizikisht të dashurën e tij

Policia e Kosovës e ka arrestuar një person, nën dyshimin se e ka sulmuar fizikisht të dashurën e tij.

Arrestohet pasi theu dy dritare në Gjinoc të Suharekës

Një burrë është arrestuar në fshatin Gjinoc të Suharekës pasi i njëjti kishte thyer dy dritare në shtëpinë e një burri tjetër.

Dëmtohen gypat e ujësjellësit pas shembjes së dheut, arrestohet një person

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë ditës së djeshme është raportuar se gjatë kryerjes së punimeve nga një kompani është shembur dheu, me ç’rast janë dëmtuar ...