Postet nga: arrestim

Dhunohet një e mitur në Gjakovë

Një person është arrestuar nga policia në Gjakovë pasi dyshohet se i njëjti ka dhunuar në vajzë të moshës së mitur.

Tre të arrestuar për dhunë në familje gjatë 24 orëve të fundit

Policia ka njoftuar se një person në Rahovec është sulmuar dje nga dy vëllezërit e tij. Në raportin zyrtar të policisë thuhet se mosmarrëveshja mes vëllezë...

Gruaja viktimë e tentim-dhunimit në Skenderaj

Policia në rajonin e Skenderajt ka njoftuar për një rast ku një burrë ka tentuar ta dhunoj seksualisht një grua në komunën e Skenderajt. Sipas njoftimit të policisë ...

Gjuajte me armë nga vetura në Prishtinë

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person ka gjuajtur me armë në lagjen Dardania në Prishtinës. Të shtënat kishin ardhur nga një veturë. I njëjti ë...

Shtime: Policia arreston dasmorin

Policia ka ndërprerë në gjysëm një dasëm në fshatin Gjurkovc të Shtimes.Sipas raporti zyrtarë, policia kishte pranuar informacione se gjatë dasmës kishte të shtëna ...

Mitrovicë, regjistron kundërligjshëm një shtetas turk, arrestohet

Njësia policore në Mitrovicë ka arrestuar dje një person të dyshuar për keqpërdorim të pozitës zyrtare.

Konfiskohet një pushkë gjysmë automatike në fshatin Mramor të Prishtinës

Një pushkë gjysmë automatike është konfiskuar sot nga policia në fshatin Mramor të Prishtinës, pas një operacioni bastisjeje nga ana e policisë.

Arrestohet prishtinasi, kapet me rreth 12 kg marihuanë

Një person i dyshuar është arrestuar nga Policia, pasi tek i njëjti pas një kontrolle në shtëpinë dhe në lokalin e tij janë gjetur rreth 12 kilogramë substanca të ...