Postet nga: arrestim per kanosje

Arrestohen dy persona, dyshohen se e detyruan të miturin t`iu sillte para

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona pasi që ditë më parë dyshohen se e kanë detyruar një person të mitur që të shkojë në shtëpinë e tij ...

Arrestohet një person nën dyshimet se kanosi një grua

Raportohet se një person është arrestuar nga ana e Policisë së Kosovës pasi dyshohet se për një muaj rresht ka penguar dhe ngacmuar një grua.

Arrestohet shtetasi austriak, dyshohet se kanosi një punëtor në një pikë të shitjes së derivateve

Një burrë me nënshtetësi austriake është arrestuar pasi nën ndikim të alkoolit kishte penguar dhe kanosur një punëtor të një pikë shitëse të derivateve në ...

Prishtinë, arrestohet pasi kanosi me armë punëtorin e një kompanie

Dje në rrugën “1 Tetori” në Prishtinë është arrestuar një burrë pasi kishte kanosur viktimën mashkull teksa po punonte në kuadër të një kompanie.

Arrestohet nën dyshimin se kanosi policët pasi i shqiptuan gjobë për mosrespektimin e masave anti-COVID

Një person është arrestuar nën dyshimin se i njëjti ka kanosur me fjalë zyrtarët policor të cilët i kishin shqiptuar një gjobë për mos respektim ...

Kërcënoi përmes rrjeteve sociale, Policia ia bastisë shtëpinë

Gjatë ditës së djeshme shtëpia e një personi është bastisur nga Policia e Kosovës, pasi i njëjti dyshohet se e kishte kanosur verbalisht dhe me anë ...