Postet nga: armend zemaj

Ministri Zemaj për rastet e reja me COVID-19: Nuk ka vend për panik, por respektoni rekomandimet e IKSHPK-së

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, në konferencën për media tha se gjendja me coronavirus në Kosovë është normale dhe nuk duhet të ketë vend për ...

Zemaj bisedon me homologët e rajonit për menaxhimin e COVID-19

Ministri i Shëndetësisë së Kosovës, Armend Zemaj, zhvilloi sot një bisedë telefonike me homologët e tij në Shqipëri, Mal të Zi e Maqedoni të Veriut, ...

COVID-19, këto janë vendimet e reja të Ministrisë së Shëndetësisë

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj ka thënë se Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik në Kosovë në këtë fundjavë ka konstatuar situatë të qëndrueshme ...

Ministri Zemaj: Respektoni rekomandimet, pandemia nuk ka përfunduar

 

Ministri i ri i Shëndetësisë thërret konferencë për media

Ministri i ri i Shëndetësisë Armend Zemaj, do të mbajë sot konferencë për media në të cilën do të flas lidhur me pandeminë Covid-19 dhe vendimet ...

Zemaj merr detyrën e ministrit të Shëndetësisë, Arben Vitia nuk ia dorëzon atë

Ministri i ri i Shëndetësisë, Armend  Zemaj ka marrë sot drejtimin e kësaj ministrie, kur Kosova po përmallet me pandeminë COVID-19.

Kjo është pasuria e Armend Zemajt, juristit të propozuar nga LDK për ministër të Shëndetësisë

Deputeti nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Armend Zemaj, është propozuar sot nga partia e tij që të udhëheqë me Ministrinë e Shëndetësisë në ...

Armend Zemaj: Marrëdhëniet mes Kosovës dhe Amerikës nuk duhet të përkeqësohen

Deputeti nga radhët e LDK-së, Armend Zemaj, tha se Qeveria duhet të reflektojë sa më shpejt në rrethanën e krijuar dhe se tarifa nuk duhet t’i cenojë ...