Postet nga: armë zjarri

Dosja e Prokurorisë: Prizrenasi në sy të fëmijëve kanosi gruan me kallashnikov

 

Prishtinë, arrestohet një 38-vjeçar, iu gjetën dy armë zjarri në veturë

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka sekuestruar dy armë zjarri në lagjen Veternik në Prishtinë.

Plagosje e trefishtë në Prishtinë

Tre persona janë plagosur si pasojë e përleshjes mes vete në të cilën janë përdorur edhe armët e zjarrit. Ngjarja, sipas zëdhënësit të ...

Arrestohen dy persona në Ferizaj

B.B, 46, dhe M.B, 52 vjeçar, janë arrestuar nga Policia e Kosovës, pas një mosmarrëveshje që kishin mes vete, ku dyshohet se situata eskaloi deri në atë ...

Policia arreston dy persona për gjuajtje me armë

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar dy persona në Ferizaj dhe Shtime pasi dyshohet se të njëjtit kanë shtënë me armë zjarri.

Shoqërohet në Polici një person, iu gjet një armë zjarri

Një person është shoqëruar në stacionin policor Veriu në Prishtinë sonte rreth orës 21:00.

Suharekë, arrestohen tre persona, njëri gjuajti me armë zjarri nga makina në lëvizje

Në fshatin Bllacë të Suharekës janë arrestuar tre persona të dyshuar pasi derisa kishin qenë me veturë në lëvizje, njëri prej tyre kishte shtënë me armë ...

Prishtinë, arrestohet pasi mori armën nga shtëpia dhe nuk tregoi ku e ka fshehur

Policia e Kosovës e ka arrestuar një person nën dyshimin se e kishte marr një armë zjarri nga shtëpia e tij dhe e kishte fshehur atë në ...