Postet nga: arian daci

FSK ka eliminuar rrezikun nga orteqet e borës në Brezovicë

Në një lartësi mbidetare mbi 2.230 metra dhe mot të keq, ekipet e Kërkim-Shpëtimit dhe Deminimit të Forcës së Sigurisë së Kosovës, kanë realizuar me sukses ...

FSK dhe KFOR analizojnë gjendjen e pistave të skijimit në Brezovicë

Njësitet e KFOR-it dhe FSK-së, me ftesë të Ushtrisë së Kosovës po qëndrojnë sot në Qendrën e Skijimit në Brezovicë për të parë gjendjen e ...

Deputetja fton familjen Daci t’i refuzojë paratë e Qeverisë

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Fitore Pacolli, ka kërkuar që familja e Nexhat Dacit t’i refuzojë 15 mijë euro, të cilat i ndau sot Qeveria me rastin e ...

Qeveria, 15 mijë euro për familjen e Arian Dacit

Qeveria e Kosovës i ka ndarë sot 15 mijë euro për familjen e ish Zëvendës Ministrit të Diasporës dhe Investimeve Strategjike, Arian Daci, i cili humbi ...

Varroset zëvendësministri Arian Daci

Zëvendësministri i Diasporës, Arian Daci është varrosur sot, në varrezat e qytetit në Prishtinë, pasi vdiq dje nga një ortek i borës në Brezovicë.

Haradinaj: Arian Daci ishte një zyrtar i zellshëm

Zyrtar të zellshëm e ka cilësuar kryeministri Ramush Haradinaj zëvendësministrin e ndjerë të Diasporës, Arian Dacin.

Presidenti Thaçi bën homazhe pranë arkivolit të zëvendësministrit Daci

11:40

Sot varroset zëvendësministri i Diasporës, Arian Daci

Në varrezat e kryeqytetit sot në ora 13:00 do të organizohet ceremonia e varrimit të zëvendësministrit të Diasporës, Arian Daci.