Postet nga: Ardian Nuhiu

Ardian Nuhiu flet pas fitores ndaj Drenicës

Drita ka triumfuar me rezultat 0-3, ndaj Drenicës në kuadër të xhiros së 17-të në Superligën e Kosovës.

Ardian Nuhiu: Drita tregoi shpirtin e kampionit

Drita ka shënuar fitore të rëndësishme ndaj Ballkanit me rezultat 2-1, në kuadër të xhiros së 16-të në Superligën e Kosovës.

Ardian Nuhiu: E merituam fitoren ndaj Gjilanit

Drita ka shënuar fitore sensacionale ndaj Gjilanit me rezultat 2-3, në fundin e ndeshjes, ndeshje e vlefshme për xhiron e 15-të në Superligën e Kosovës.

Ardian Nuhiu: Feronikeli kishte ardhur për t’u mbrojtur

Drita i ka ndarë pikët me Feronikelin, duke barazuar me rezultat 1-1, në kuadër të xhiros së 14-të në Superligë.

Ardian Nuhiu flet pas fitores ndaj Trepçës ’89

Drita ka shënuar një fitore të vështirë ndaj Trepçës ’89, me rezultat 0-1, në stadiumin “Riza Lushta”, në Mitrovicë.

Nuhiu pas fitores ndaj Llapit: Kjo fitore më plotëson mua si trajner dhe më jep besim për ndeshjet e radhës

Drita ka shënuar fitore të vështirë ndaj Llapit me rezutlat 1-2, në Podujeve, ndeshje e vlefshme për xhiron e 10-të në Superligë.

Ardian Nuhiu flet pas fitores ndaj Drenicës

Trajneri i Dritës, Ardian Nuhiu, ka folur pas fitores së thellë me rezultat 4-1, ndaj Drenicës.

Nuhiu: Kemi dominuar ndeshjen në pjesën e parë dhe pjesën e dytë

Drita nuk ka arritur më shumë se një barazim me rezultat 0-0, në derbin e qytetit ndaj Gjilanit, ndeshje e cila luhet në kuadër të xhiros së gjashtë në ...