Postet nga: Ardian Nuhiu

Ardian Nuhiu flet pas fitores ndaj Drenicës

Trajneri i Dritës, Ardian Nuhiu, ka folur pas fitores së thellë me rezultat 4-1, ndaj Drenicës.

Nuhiu: Kemi dominuar ndeshjen në pjesën e parë dhe pjesën e dytë

Drita nuk ka arritur më shumë se një barazim me rezultat 0-0, në derbin e qytetit ndaj Gjilanit, ndeshje e cila luhet në kuadër të xhiros së gjashtë në ...

Ardian Nuhiu: Nuk i trembemi Legias së Varshavës

Drita të enjten do ta luajë ndeshjen më të rëndësishme në histori të klubit, ndaj Legias së Varshavës në kuadër të rrethit të tretë kualifikues në ...

Ardian Nuhiu: Jam shumë i lumtur për fitoren

Trajneri i Dritës, Ardian Nuhiu ka folur në konferencë për media, pas kualifikimit në rrethin e tretë në Ligën e Europës, pas fitores ndaj Sileksit.

Liga e Europës, trajneri dhe kapiteni i Dritës optimistë para ndeshjes me Sileksin

Skuadra e Dritës të enjten do të luajë me skuadrën e Sileksit nga Maqedonia e Veriut, në kuadër të rrethit të dytë kualifikues në Ligën e ...

Trajneri i Dritës flet pas fitores ndaj Drenicës

Drita ka shënuar një fitore të rëndësishme ndaj Drenicës  me rezultat 1-0, në kuadër të xhiros së 32-të në Superligë.

Trajneri i Dritës pas humbjes ndaj Gjilanit: Në fushë nuk fitoi skuadra më e mirë

Gjilani e ka fituar derbin e qytetit duke e mposhtur Dritën me rezultat 2-0, në kuadër të xhiros së 31-të Superligës së Kosovës në futboll. Trajneri ...

Nuhiu i kënaqur me barazimin ndaj Prishtinës

Drita ka marrë një pikë të vlefshme për titullin e kampionit duke barazuar me Prishtinën në stadiumin “Fadil Vokrri”, në Prishtinë me rezultat 1-1.