Postet nga: ardian gjini

Ardian Gjini i reagon ashpër IKSHPK-së

Kryetari i Komunës së Gjakovës, Ardian Gjini ka reaguar ashpër ndaj Institutit Kombëtar të Shëndetit Publik të Kosovës, duke pretenduar se Instituti nuk ka ...

Gjakova e çliruar nga COVID-19 por Gjini apelon për kujdes

Kryetari i komunës së Gjakovës, Ardian Gjini, ka mbajtur mbledhjen e rregullt me Shtabin e Emergjencave për COVID-19.

Ardian Gjini bën homazhe në Memorialin e Martirëve në Mejë

Kryetari i Komunës së Gjakovës, Ardian Gjini, në nderim të 27 prillit – përvjetorit të të zhdukurve në Kosovë, ka bërë homazhe pranë Memorialit të Martirëve në ...

Ardian Gjini e quan diktaturë vendimin e Qeverisë

 

Ardian Gjini për dy rastet me coronavirus: Jemi në pritje të kuptojmë se nga kanë qarkulluar

Dy persona nga Komuna e Gjakovës janë testuar pozitivë për coronavirusin COVID-19.

Gjini nikoqir i Haradinajt dhe anëtarëve tjerë të AAK-së, diskutojnë për aktualitetin politik

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj mbrëmjen e së premtes është pritur në një darkë pune në Gjakovë.

Politizohet bordi i ndërmarrjes së Gjakovës

Komuna e Gjakovës, e udhëhequr nga Ardian Gjini, e ka politizuar bordin e Kompanisë Rajonale “Çabrati”. Bordi i “Çabratit”, që është ndërmarrje publike lokale e Komunës ...

Komuna e Gjakovës nis publikimin e lejeve të ndërtimit

Komuna e Gjakovës ka njoftuar se së shpejti do të fillojë publikimin e lejeve të ndërtimit.