Postet nga: Arbër Zeneli

Arbër Zeneli thotë se e jep maksimumin në çdo ndeshje të Kosovës  

Kosova ka vazhduar me rezultate të dobëta duke humbur me rezultat 0-1, nga Sllovenia, në kuadër të Grupit 3, në Ligën C të Ligës së Kombeve.

PSG mposht Reimsin e Valon Berishës dhe Arbër Zenelit (VIDEO)

Paris Saint Germain ka shënuar fitore me rezultat 0-2, ndaj Reimsit në kuadër të xhiros së pestë në Ligue 1.

Kosovë –Greqi, notat e lojtarëve

Kosova ka pësuar humbje me rezultat 2-1, ndaj Greqisë, e cila ishte e vlefshme për Ligën C, Grupin 3 në Ligën e Kombeve.

Arbër Zeneli e paralajmëron Maqedoninë e Veriut: Sërish vjen marsi

Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Arbër Zeneli, ka dhënë sinjale se do të jetë i gatshëm për ndeshjen ndaj Maqedonisë së Veriut, e cila ...

UEFA ia uron ditëlindjen Arbër Zenelit

Institucioni më i lartë i futbollit evropian UEFA, përmes postimit të një video në rrjetin social ‘Twitter’, ia ka uruar ditëlindjen sulmuesit kosovar Arbër Zeneli.

Ylli i Kosovës po e përjeton rëndë mungesën e tij për ndeshjen e sotme ndaj Anglisë  

Sulmuesi anësorë i Kombëtare së Kosovës, Arbër Zeneli, është duke e vuajtur lëndimin, prej datës 7 qershor kur u lëndua në ndeshjen ndaj Malit ...

Analizë: Rritja e futbollistëve të Kosovës (FOTO)

Kombëtarja e Kosovës që 14 ndeshje nuk din për humbje në të gjitha kompeticionet.

Operohet me sukses Arbër Zeneli (FOTO)

Sulmuesi i kombëtares së Kosovës dhe skuadrës franceze Reims, Arbër Zeneli e ka kryer me sukses një ndërhyrje kirurgjike në këmbë pas lëndimit ...