Postet nga: arbër vokrri

Zëvendësministri i MAPL-së e pranon se kushtet në qendrat e votimit në veri nuk kanë qenë të mira

Zëvendësministri i Ministrisë së Administrimit të Pushtetit Lokal, Arbër Vokrri e ka pranuar se kushtet nëpër qendrat e votimit gjatë votimit të së dielës ...

VIDEO - Digjet veranda dhe vreshta e drejtorit komunal të Leposaviqit, Policia po heton rastin

Zëvendësministri i Administrimit të Pushtetit Lokal, Arbër Vokrri ka shkruar se Drejtorit për Kulturë, Rini dhe Sport në Leposaviq, Nenad Radosavljeviq i është djegur veranda dhe ...

I djeget vetura kryetarit të Kuvendit Komunal në Leposaviq

Në orët e para të mëngjesit të së dielës, i është djegur vetura e kryetarit të Kuvendit Komunal në Leposaviq, Gorski Guriq.

Pas 9 ditë qëndrimi, largohet nga komuna e Leposaviqit zv/ministri i MAPL-së, Arbër Vokrri - VIDEO

Pas 9 ditësh qëndrimi në objektin e komunës së Leposaviqit sot është larguar nga aty zëvendësministri i pushtetit lokal, Arbër Vokrri.

Zv.ministri nga radhët e LVV-së, përkrahës i Shefqet Krasniqit, nuk e dinte që xhirohej ngjarja ku mori pjesë

Një ngjarje me shumë të ftuar ishte organizuar në fillim të muajit prill të këtij viti në njërin prej restoranteve në hyrje të Obiliqit.

Jep dorëheqje asamblisti i LVV-së në Prishtinë, Arbër Vokrri

Asamblisti nga radhët e LVV-së në Prishtinë, njëherësh zëvendësministër i Administrimit të Pushtetit Lokal, Arbër Vokrri, ka dhënë dorëheqje nga pozita ...

Kurti emëron edhe një zëvendësministër në MAPL

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka emëruar Arbër Vokrrin zëvendësministër në Ministrinë e Administrimit të Pushtetit Lokal.

Arbër Vokrri Bëhet Pjesë e Asamblesë së Prishtinës

Arbër Vokrri, kandidat nga Lëvizja Vetëvendosje në zgjedhjet komunale të vitit të kaluar është bërë pjesë e asamblesë komunale në Komunën e Prishtinës.