Postet nga: Arben Vezaj

Krejt çka ndodhi në seancën ndaj Dibran Hoxhës, i akuzuar për vrasje në 'Kobra City'

Dibran Hoxhaj i njohur si “Kobra”, Roland Susuri, Arben Vezaj, Burim Mazreku dhe Jesmir Badallaj, janë ulur në bankën e të akuzuarve për t`u përballur me ...

Vrasja e të riut nga Kukësi, aktakuzë ndaj Dibran Hoxhës dhe katër të tjerëve

Prokuroria Speciale ka ngritur aktakuzë kundër Dibran Hoxhës, i njohur me pseudonimin "Kobra", lidhur me rastin e vrasjes që kishte ndodhur në një lokal të Prizrenit më 03.01.2023, në ...

Vendimi i fundit i Gjykatës për 'Kobrën', i dyshuari kryesor për vrasjen e të riut nga Kukësi

Dibran Hoxha do të mbetët nën masën e paraburgimit edhe për dy muaj të tjerë lidhur me rastin e vrasjes së shtetasit shqiptar nga Kukësi, ...

Vendimi i fundit i Gjykatës për 'Kobrën', i dyshuari kryesor për vrasjen e të riut nga Kukësi

Dibran Hoxhës i është vazhduar masa e paraburgimit edhe për dy muaj të tjerë lidhur me rastin e vrasjen që kishte ndodhur në një lokal të Prizrenit në ...

Vrasja në “Kobra City”, Gjykata ua vazhdon edhe për dy muaj paraburgimin Dibran Hoxhës dhe shokëve të tij

Kliko këtu, bashkohu në grupin e KALLXO në Viber dhe informohu në kohë reale me lajmet kryesore gjatë ditës

Dosja - E kaluara kriminale e shokëve të Dibran Hoxhës

Rastin e Dibran Hoxhës, i dyshuar për vrasjen e 31- vjeçarit nga Kukësi, tashmë do ta hetojë Prokuroria Speciale.