Postet nga: Arben Gashi

VIDEO - Momenti i përplasjes Gashi - Bogujevci

Nënkryetarja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Saranda Bogujevci është përfshirë në diskutime me shefin e Grupit Parlamentar të Lidhjes Demokratike ...

Arben Gashi: LVV po u bën shantazh deputetëve të LDK-së

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arben Gashi, ka deklaruar se po bëhen shantazhe ndaj deputetëve të LDK-së për mosvotimin e presidentit të vendit.

Gashi i LDK-së: Akoma nuk është tërheq projektligji, jemi në të njëjtën situatë

Anëtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arben Gashi, ka folur pas mbledhjes së Kryesisë së Kuvendit të Kosovës.

Gashi: Sot nga pushteti i idesë totalitare u synua që të kërcënohet demokracia

Shefi i Grupit Parlamentar i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arben Gashi pas seancës së jashtëzakonshme të Kuvendit të Kosovës ka thënë se “Sot nga pushteti ...

Ndihen të pafajshëm të akuzuarit për shpërthimin nga i cili u vra një e u plagosën 3 policë të Kosovës

Iran Badalli, Arben Gashi dhe Valbon Çollaku, të cilët po akuzohen për rastin e shpërthimit në Zhur, nga i cili u vra një polic e tre të ...

Gashi: LDK nuk do ta votojë Qeverinë Kurti

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Arben Gashi ka thënë që kjo parti nuk do ta votoj Qeverinë Kurti 2.

Arben Gashi përballë Jeta Xharrës - LIVE

Sonte në 20:30 në debatin "Kallxo Pernime", që transmetohet në RTV Dukagjini dhe KALLXO.com, është ish-shefi i deputetëve të LDK-së, Arben Gashi.

Fjalia kërcënuese që e dënoi Gani Dreshajn

“Kom me ta prishë fytyrën”, kanë qenë fjalët të cilat dyshohet t’i ketë thënë deputeti i AAK-së, Gani Dreshaj në drejtim të deputetit të LDK-së, Arben ...