Postet nga: Apple

Sa kushton 'iPhone 11'?

Sa kushton një telefon i mençur 'iPhone 11' ?

Telefonave të kompanisë Apple u bjen pazari

Shitjet e telefonave të kompanisë Apple, Iphone, kanë rënë në shkallën më të ulët ndonjëherë, bazuar në të dhënat e tre muajve të parë të ...

12 vjet nga lansimi i iPhone

Steve Jobs e kishte zbuluar për publikun celularin iPhone, 12 vjet më parë, saktësisht më 9 janar, 2007. Në fazën e botës së Mac, Jobs kishte shfaqur për ...

Apple trazon bursat evropiane

Aksionet në bursat evropiane shënuan rënie, pasi kompania amerikane teknologjike, Apple, publikoi një paralajmërim të parë në këto 12 vjetët e fundit në lidhje me të ...

Drejtori i Apple jep alarmin, të dhënat personale po përdoren si armë kundër nesh

Drejtori ekzekutiv i Apple, Tim Cook kërkon një ligj më të ashpër në SHBA për mbrojtjen e privatësisë, në një fjalim të pazakontë në Evropë.

Strategjia e Apple për të shitur Iphone XR

Apple vazhdon të thyej rekorde shitjesh Telefonat e mençur nga kompania ‘Apple’ krijojnë zhurmën më të madhe dhe kanë më së shumti shitje. XR një iphone me kosto ...

Mashtrimi i ri ndaj përdoruesve të iPhone

Një mashtrim i ri po merr në shënjestër përdoruesit e iPhone dhe përpiqet t`i mashtrojë ata në dhënien e informacionit të tyre të hyrjes ...

iPhone X 2019 me Ndryshime në Ekran

Apple ka prezantuar iPhone X si modelin e tij të parë me ekranin OLED.