Postet nga: anton jupa

Skandali mishit nga Belgjika, dështon seanca ndaj të akuzuarit Anton Jupa

Seanca gjyqësore ndaj Anton Jupës, i akuzuar për në rastin e skandalit të mishit të prishur, i importuar nga Belgjika ka dështuar të mbahej sot në ...

Dosja e Prokurorisë: Mishi i skaduar nga Belgjika përfundoi në dyner e qebapa

Anton Jupa si person përgjegjës dhe i vetmi anëtar i personit juridik NTP '' Euro Ida '' me seli në Rahovec, akuzohet se ka importuar nga Belgjika ...

Prokuroria në Prizren ngrit 4 aktakuza për skandalin e mishit

Prokuroria Themelore në Prizren ka ngritur katër aktakuza ndaj katër personave për prodhim dhe vënie në qarkullim të artikujve të dëmshëm ushqimor.

Gjykata ia ndërpret paraburgimin të arrestuarit për mishin e importuar nga Belgjika

Gjykata Themelore ne Prizren i ka ndërprerë masën e paraburgimit Anton Jupes i cili ishte arrestuar në lidhje aferën e mishit të importuar nga Belgjika, muajin e ...

VIDEO: Kontraste në Deklaratat e AUV dhe Importuesit të Mishit nga Belgjika

Kryeshefi ekzekutiv i Agjencisë së Ushqimit dhe Veterinarisë (AUV), Valdet Gjinovci, në tryezën e organizuar nga Komisioni parlamentar për të Drejtat e Njeriut, lidhur me skandalin me mishin ...

Ja për Çfarë Dyshohet Biznesmeni Anton Jupa (Dokument)

KALLXO.com e ka siguruar kërkesën e prokurorisë për caktimin e paraburgimit ndaj biznesmenit Anton Jupa.

Gjykata Vendos për Biznesmenin Anton Jupa

Gjykata Themelore në Prizren ia ka caktuar paraburgimin prej një muaji biznesmenit Anton Jupa.

Si Prodhohet Suxhuku më i Lirë se 1 Euro

Në një intervistë për KALLXO.com Anton Jupa, njëri nga importuesit e mishit ka folur për mishin dhe suxhukun e lirë.