Postet nga: “Albi Mall”

Për herë të parë, disenjatori i njohur Philipp Plein po vjen nga Milano në Prishtinë, më 9 nëntor në ALBI MALL!

Plein Sport, brendi lider i veshjeve sportive, ka hapur zyrtarisht dyqanin në Albi Mall.

Plein Sport vjen në Albi Mall më 3 nëntor!

Prishtinë, përgatituni të përjetoni një revolucion në veshje sportive dhe modë, pasi Plein Sport bën debutimin e shumëpritur në zemër të qytetit. Si shenjë e ...

Muaji i ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit - Echo falas në Albi Mall

Albi Mall në bashkëpunim me Spitalin Amerikan në Kosovë dhe YessPharma më 27 dhe 28 tetor, nga ora 16:00 deri në orën 19:00, ju mundësojnë të bëni Echo të gjirit ...

Brendi italian 'Antony Morato' për herë të parë në Kosovë vjen në Albi Mall!

Një moment shumë i rëndësishëm për entuziastët e modës në Kosovë.

Dinosaurët nga data 9 korrik në Albi Mall!

Diçka e re dhe shumë atraktive po vjen në Albi Mall.

Për herë të parë në Prishtinë, me 24 qershor në Albi Mall, në bashkëpunim me “Oldtimer Club Prizren” hapen dyert e veturave Oldtimer nga e gjithë Evropa!  

Derisa Prizreni është shndërruar një ndër destinacionet e preferuara të oldtimer klubeve nga e gjithë Evropa për 17 vjet radhazi, për herë të parë në Prishtinë, ky ...

Albi Mall, Cineplexx dhe Marakli t`kerreve sjellin Fast and Furious Meeting!

Njëri nga filmat e shumëpritur dhe më të mëdhenjë të vitit, Fast and Furious 10, arrin më 17 maj në Cineplexx, ku do të organizohen shumë aktivitete dhe do ...

Mango Loves Prizren

Bëhuni gati, stili dhe kultura mesdhetare tani edhe në Prizren.