Postet nga: ALARM PER BOMBE

Pamje nga aeroplani në të cilin dyshohet të ketë bombë

Burime të KALLXO.com kanë bërë të ditur se në Aeroportin e Prishtinës ‘Adem Jashari’ është duke u dyshuar për një mjet shpërthyes.

Qindra alarme të rreme për bomba në Bosnje Hercegovinë

Gjykatat në Sarajevë dhe një spital publik boshnjak u evakuuan të enjten për shkak të alarmeve të rreme për bomba, të fundit nga më shumë se 500 alarme të ...

Alarm për bombë në Serbi, në vendin ku po mbahet Festivali “Mirëdita Dobar Dan!” (FOTO)

Festivali “Mirëdita Dobar Dan” është ndërprerë në gjysmë për shkak të alarmit për bombë në zonën ku po mbahet festivali.

Policia: Alarm i rrejshëm për bombë te Rektorati

Policia e Kosovës ka njoftuar se alarmi për shpërthim në Rektoratin e Universitetit të Prishtinës që ishte raportuar sot në mesditë ka rezultuar i rrejshëm.

Alarmi për bombë, policia zgjeron kërkimet me njësinë e qenve K9 në oborrin e UP-së

Pas alarmit të dytë për bombë që u dha mesditën e sotme në rektoratin e Universitetit të Prishtinës, Policia e Kosovës ka zgjeruar kërkimet me ...

Alarmi për bombë, në vendin e ngjarjes arrin edhe një autoambulancë

Forcat e rendit sot e kanë rrethuar Rektoratin e UP-së pas një kërcënimi për bombë që ka shkuar në emailin e Rektoratit.

Njësia e qenve e Policisë futet në Rektoratin e UP-së pas alarmit për bombë

Forcat e rendit sot e kanë rrethuar Rektoratin e Universitetin të Prishtinës (UP).

Policia: Kemi pranuar informatë për dyshimet për një shpërthim të mundshëm në Rektorat

Policia e Kosovës ka konfirmuar lajmin e KALLXO.com për një kërcënim me bombë që ka shkuar në emailin e Rektoratit të UP-së.