Postet nga: Aksioni

Video - Të arrestuarit shoqërohen nga Inspektorët e Policisë

Inspektorë të Policisë së Kosovës kanë shoqëruar të arrestuarit për në qendrat e ndalimit.

Njësitë Speciale nisen me mjete të blinduara për në Zubin Potok - VIDEO

Njësitë Speciale të Policisë këto momente janë nisur për në Zubin Potok më mjete të blinduara. KALLXO.com ka siguruar pamje nga nisja e tyre nga stacioni ...

Mjetet e blinduara të Policisë afër veriut të Mitrovicës - VIDEO

Automjetet e blinduara të Policisë së Kosovës janë duke pritur në gjendje gatishmërie në afërsi të pjesës veriore të Mitrovicës.

Pamje nga Prishtitina Policia gjobitë shoferët e dehur

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka shqiptuar mbi një mijë tiketa gjatë 24 orëve të fundit

Bastisen 30 lokacione nëpër Kosovë për krim të organizuar e kontrabandë

Një aksion i doganës së Kosovës në bashkëpunim me Policinë e Kosovës ka filluar sot orët e hershme të mëngjesit.

Mbyllen dy barnatore dhe një kazino në Mitrovicë

Drejtoria e Inspeksionit në bashkëpunim me Policinë mbyllin dy barnatore dhe një kazino

VIDEO - Policia në aksion për kontroll të autobusëve

Në bashkëpunim me Ministrinë e Infrastrukturës dhe Transportit, Policia e Kosovës me njësitë e saj në Prishtinë ka filluar implementimin planin operativ për kontrollin e ...

(VIDEO) Aksioni i Policisë: Kapen mbi 39 mijë euro false

39 mijë e 300 euro false janë konfiskuar nga aksioni i policisë i realizuar mbrëmë në Pejë.