Postet nga: Aksioni në Karaçevë

15 nga të arrestuarit në rastin e Karaçevës pranojnë të bashkëpunojnë me Prokurorinë

Mbi 50 ka shkuar numri i të arrestuarve në lidhje me rastin e Karaçevës. Këto arrestime u kryen në dy faza të ndara, ajo e aksionit në kazinotë ...

Arrestohet bashkëpronari i një kazinoje në Karaçevë

Sot është bërë një muaji nga aksion i gjerë i cili ndodhi në fshatin Karaçevë pak kilometra larg vijës kufitare mes Kosovës dhe Serbisë.

Çka u gjet në shtëpinë e policit Ferid Leci gjatë bastisjes

12 zyrtarë policor ishin arrestuar në aksionin e 18 shtatorit të organizuar në zonën e Karaçevës.

Prapaskenat e operacionit Karaçeva - VIDEO

Një plan mirë i planifikuar, i cili rezultoi me arrestimin e më shumë se 30 personave, 12 nga ta të cilët ishin zyrtarë policorë, e u konfiskuan kafshë të dyshuara si ...

Pamje - Specialët ndërhyjnë nga malet e Karaçevës

Me të marrë dritën e gjelbër, ekipet policore filluan aksionin i cili vuri në pranga rreth 35 persona të dyshuar për organizim të lojërave të fatit dhe ...

'Poshtërohen policët e korruptuar', arrestohen gjysma e ndërrimit - VIDEO

Një aksion i gjerë ku cak ishin dhjetëra qytetarë të Komunës së Kamenicës e mbi dhjetë zyrtarë policorë u zhvillua orët e mbrëmjes së 18 shtatorit ...

Pamje ekskluzive të arrestimeve të para në Karaçevë

Pas më shumë se 12 muajsh hetime për të identifikuar rrjetin i cili funksiononte në zonën e Karaçevës, i cili organizoi e zhvilloi lojëra të fatit ...

Rritet numri i të arrestuarve në rastin e Karaçevës

B.A dhe SH.I janë arrestuar si të dyshuar lidhur me rastin Karaçeva, duke e dërguar numrin në 63 të të arrestuarve për këtë rast.