Postet nga: aksioni i policisë

'Shënjestra' shkatërroi rrjetin e trafikut të armëve që vinin nga Turqia - PAMJE

Policia e Kosovës në një aksion të gjerë gjatë ditës së sotme ka konfiskuar një arsenal armësh të shkurtra dhe të gjata si dhe ka arrestuar 18 persona ...

Pamje - Policia godet rrjetin e trafikimit të armëve

Një aksion i gjerë i Policisë së Kosovës po zhvillohet në disa lokacione në tërë Kosovën.

Operacionit 'BASTI' në Gjakovë - Nëntë persona nën hetime

Nëntë persona nën hetime pas operacionit “BASTI”

Biznes online i basteve ilegale në lokalin e veteranit pensionist të UÇK-së

Burime të KALLXO.com brenda Prokurorisë së Shtetit kanë konfirmuar se njëri nga bizneset ku u hasën lojëra ilegale të fatit në Gjakovë udhëhiqet nga një ...

Aksioni i policisë në Gjakovë kundër lojërave të fatit, në pranga tetë persona

Një aksion i Policisë së Kosovës i cili është zhvilluar mbrëmë në rajonin e Gjakovës ka përfunduar mbrëmë me tetë persona të arrestuar për ...

Zbulimi gjakovar - Bastore brenda ëmbëltores

Gjatë aksionit të mbrëmshëm në Gjakovë ku janë bastisur disa lokale dhe shoqëruar dhjetëra persona të dyshuar për veprimtari ilegale të lojërave të fatit, ë...

Policia e Kosovës dhe ajo e Gjermanisë, operacion kundër pastrimit të parave

Policia gjatë ditës së sotme ka zhvilluar një operacion në disa lokacione për pastrim parash.

Ardian Gjini viziton policin gjakovar të plagosur gjatë aksionit në veri

Kryetari i Komunës së Gjakovës, Ardian Gjini e ka vizituar njërin nga policët e plagosur në aksionin e Policisë së Kosovës në komunat veriore.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!