Postet nga: aksioni i Policise ne Veri

Pamjet e përleshjeve policia gjuan me armë në Zubin Potok

Në emisionin e sotëm të Drejtësia në Kosovë u shfaqën pamjet ekskluzive të aksionit të policisë i cili u zhvillua më 28 maj kryesisht në veriun e Mitrovicë...

Xhirime ekskluzive të arrestimeve të eprorëve të policisë në Leposaviq e Zubin Potok

Në emisionin e sotëm të Drejtësia në Kosovë u shfaqën pamjet ekskluzive të aksionit të policisë i cili u zhvillua më 28 maj kryesisht në veriun e Mitrovicë...

Aksioni në veri pamjet kur policia gjuan "shock bomba" në Zubin Potok

Në emisionin e sotëm të Drejtësia në Kosovë u shfaqën pamjet ekskluzive të aksionit të policisë i cili u zhvillua më 28 maj kryesisht në veriun e Mitrovicë...

Pamje ekskluzive nga arrestimi i pjesëtarit rus të UNMIK-ut

Në emisionin e sotëm të "Drejtësia në Kosovë" u shfaqën pamjet ekskluzive të aksionit të policisë i cili u zhvillua më 28 maj kryesisht në veriun e Mitrovicë...

BBC raporton për aksionin e Policisë së Kosovës në Veri

Lidhur me aksionin e gjerë të Policisë së Kosovës në Veri nën dyshimin për pjesëmarrje ose organizim të grupit kriminale dhe kontrabandë me mallra e cila ...

MPB tregon se çfarë ndodhi sot në veri

Ministria e Punëve të Brendshme përmes një komunikate për media ka dhënë pasqyrën e asaj çfarë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në veri ...

Ambasadori i Rusisë kërkon lirimin e shtetasit rus të arrestuar në veri

Ambasadori rus në Serbi, Alexander Chepurin ka kërkuar nga autoritetet kosovare që ta lirojnë sa më shpejtë shtetasin rus, i cili u arrestua gjatë aksionit të sotëm të ...

Ramiz Lladrovci flet për aksionin policor në Drenas

Kryetari i Komunës së Drenasit ka reaguar pas operacionit të policisë së Kosovës në lidhje me kontrabandën në komunat e Kosovës.