Postet nga: Aksion

Dogana e Kosovës konfiskon një sasi të konsiderueshme të telefonave

Dogana e Kosovës përmes një postimi në Facebook ka njoftuar se ka konfiskuar një sasi të konsiderueshme të telefonave mobil.

Arrestohen dy të dyshuar për grabitjen dhe plagosjen në Prizren

Dy persona të dyshuar për tentim grabitjen dhe plagosjen e pronarit dhe djalit të tij në një argjendari në Prizren janë arrestuar mëngjesin e sotëm.

Pamje - Banorët serbë kundërshtojnë aksionin anti-kontrabandë të Policisë

Policia e Kosovës në orët e hershme të mëngjesit ka nisur sot një aksion kundër kontrabandës në vend, përfshirë edhe në veri të vendit.

Policia kap në flagrancë dy persona në një laborator në Podujevë, duke dhënë teste false për COVID-19

Dy persona janë arrestuar sot nga Policia e Kosovës në një laborator në Podujevë pasi janë kapur në flagrancë duke lëshuar teste të falsifikuara për COVID-19.

Bastisja në Komunën e Istogut, shoqërohen në polici disa persona

Prokuroria e Pejës është duke zhvilluar një aksion të gjerë në tri komuna, në Pejë, Istog dhe Klinë.

Prokuroria jep detaje për aksionin e sotëm antikorrupsion në Pejë, Klinë dhe Istog - FOTO

Prokuroria e Pejës ka njoftuar se ka ndërmarrë  një aksion të gjerë në tri komuna, në Pejë, Istog dhe Klinë.

Ndërtimet pa leje - Aksion i Prokurorisë në Pejë, Klinë, Istog dhe Deçan

Zyra për informim e Prokurorisë Themelore të Pejës ka njoftuar se, me autorizim të Kryeprokurorit Agim Kurmehaj, prokurorët e kësaj prokurorie në koordinim me Policinë e ...

Policia në Ferizaj me aksion për të ndaluar lëmoshë kërkuesit

Drejtoria Rajonale e Policisë në Ferizaj, sot ka nisur një aksion të planifikuar, për të ndaluar lëmoshë kërkuesit në këtë qytet.