Postet nga: Aksidenti

Aksident Gjatë Rrebeshit të Shiut

Aksidenti ndodhi gjatë rrebeshit të shiut, por një polic që ishte i pranishëm në vend të ngjarjes tha për KALLXO.com se aksidenti nuk u shkaktua për ...

16 të Lënduar në një Aksident në Prizren

Gjatë mesditës së djeshme në fshatin Vlashnje të Prizrenit një minibus ka pësuar aksident, pasi sipas policisë shoferi ka humbur kontrollin e ngasjes së këtij automjeti.

88 Vjeçari Vdes Pasi Goditet nga Makina

Sipas policisë, ngjarja ndodhi mëngjesin e sotëm në Rrugën “12 Qershori” në Ferizaj.

Foshnja i Shpëton Goditjes nga Makina

Dy gra, njëra 31 vjeçe dhe njëra 71 vjeçe janë goditur sot nga një veturë në rrugën “Agim Ramadani”, afër qendrës së kryeqytetit.

Aksident në Bradash, Tre të Lënduar Rëndë

Për shkak se nuk e kanë përshtatur shpejtësinë me kushtet  e rrugës dy vetura janë përplasur mbrëmë pak pas mesnatës në fshatin Bradash ...

Vetura Përplaset në Pompën e Benzinës në Ferizaj (VIDEO)

Vetura Përplaset në Pompën e Benzinës në Ferizaj (VIDEO)

Kamerat e sigurisë së një pompe të benzinës kanë filmuar një aksident i cili ka ndodhur të hënën në mëngjes në Ferizaj.

I Dehuri Shkakton Aksident

Ngjarja ka ndodhur gjatë ditës së hënë pak para mesnatës në Rrugën “Jusuf Gërvalla” të Prizrenit.

Vdes i Aksidentuari

Mjekë kujdestarë të QKUK-së në Prishtinë kanë njoftuar se ka vdekur personi me iniciale A.A. (51 vjeç) nga Gremja e Ferizajt i aksidentuar më 17 prill 2016 në afërsi të fshatit ...