Postet nga: Aksidenti me fatalitet

Dosja e Prokurorisë së Prizrenit: Si ndodhi aksidenti që përfundoi me të vdekur e të lënduar në hyrje të autostradës?

Gjykata e Prizrenit, dega në Suharekë, ka njoftuar se ndaj dy të dyshuarve Z.B. dhe S.D. ka caktuar masën e paraburgimit në afat prej 30 ditësh.

Aktakuzë ndaj të dyshuarit për shkaktimin e aksidentit me 5 persona të vdekur

 

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për identifikimin e një viktime

Nga një aksident trafiku dje në Prizren ka humbur jetën një këmbësore, por Policia në mungesë të dokumenteve nuk ka arritur ta identifikojë ende viktimën.

Aksident në Malishevë, vdes një person dhe lëndohen dy të tjerë

Një person ka vdekur dhe dy të tjerë kanë pësuar lëndime trupore si pasojë e një aksidenti trafiku i cili ka ndodhur mëngjesin e sotëm, në ...

Albin Kurti për aksidentin në Kroaci: Lutemi të ketë sa më pak të vdekur

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka reaguar pas raportimeve se 10 persona kanë mbetur të vdekur në një aksident të një autobusi me targa të Kosovës në Kroaci.

Vdes 32-vjeçarja, shkon në 5 numri i viktimave të aksidentit në rrugën Ferizaj-Shtime

Në QKUK ka vdekur e lënduara në aksidentin që kishte ndodhur më 6 qershor në rrugën Shtime-Ferizaj, në zonën e fshatit Koshare.

Varrosen katër anëtarët e familjes Ramadani nga Shtimja

Katër anëtarët e familjes Ramadani nga Shtimja të cilët humbën jetën në një aksident trafiku, janë varrosur sot në varrezat e qytetit.

Policia jep detaje për të vdekurit dhe të lënduarit në aksidentin në Ferizaj

Katër të vdekur sot në një aksident në magjistralen Ferizaj-Shtime.