Postet nga: Aksident

Aksidentohet me makinën luksoze, vetëm 20 minuta pasi e kishte blerë

Një 20-vjeçar në Britaninë e Madhe është aksidentuar me një “Lamborghini” me vlerë 220 mijë euro, vetëm 20 minuta pasi e kishte blerë.

Policia jep detaje për aksidentin ku vdiq këshilltari i Vesel Krasniqit

Albert Krasniqi, një aktivist i Nismës Socialdemokrate, i cili,  sot do të duhej t’ia niste punës si këshilltar i Ministrit të Tregtisë vdiq mbrëmë në ...

Aksident trafiku në Prishtinë

Një aksident trafiku ka ndodhur në kryeqytet gjatë ditës së djeshme raporton Policia e Kosovës.

Aksident mes një traktori dhe një veture në Lipjan

Gjatë ditës së djeshme në Lipjan një traktor dhe një veturë janë përfshirë në një aksident trafiku.

Këmbësorja goditet nga vetura në Prishtinë - FOTO

Para pak minutave një këmbësore është goditur nga një veturë në rrugën rrugën “Eqrem Çabej”, në afërsi të sallës “1 Tetori” në Prishtinë.

Prizren, aksident trafiku mes tri veturave

Një aksident mes tre vetura ka ndodhur dje në Prizren.

Aksident mes tri automjeteve në Prishtinë

Një aksident trafiku mes tri automjeteve ka ndodhur sot në rrugën "Tirana" në Prishtinë.

Një i vdekur në një aksident në Baballoq të Deçanit

Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti trafiku që ka ndodhur sot në fshatin Baballoq të Deçanit rreth orës 12:55.