Postet nga: Aksident

Pamje - Vetura përfundon në Drinin e Bardhë

Një veturë ka rënë në ujërat e Drinit të Bardhë në afërsi të Urës së Fshejt.

Aksident me motoçikletë

Dy persona janë lënduar në një aksident me motoçikletë në Prizren.

FOTO: Rrokulliset vetura në Prishtinë

Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur në lagjen “Bregu i Diellit” të Prishtinës.

Aksidentohet me makinën luksoze, vetëm 20 minuta pasi e kishte blerë

Një 20-vjeçar në Britaninë e Madhe është aksidentuar me një “Lamborghini” me vlerë 220 mijë euro, vetëm 20 minuta pasi e kishte blerë.

Policia jep detaje për aksidentin ku vdiq këshilltari i Vesel Krasniqit

Albert Krasniqi, një aktivist i Nismës Socialdemokrate, i cili,  sot do të duhej t’ia niste punës si këshilltar i Ministrit të Tregtisë vdiq mbrëmë në ...

Aksident trafiku në Prishtinë

Një aksident trafiku ka ndodhur në kryeqytet gjatë ditës së djeshme raporton Policia e Kosovës.

Aksident mes një traktori dhe një veture në Lipjan

Gjatë ditës së djeshme në Lipjan një traktor dhe një veturë janë përfshirë në një aksident trafiku.

Këmbësorja goditet nga vetura në Prishtinë - FOTO

Para pak minutave një këmbësore është goditur nga një veturë në rrugën rrugën “Eqrem Çabej”, në afërsi të sallës “1 Tetori” në Prishtinë.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!