Postet nga: aksident me lendime

Goditet me veturë një këmbësore e mitur në Gjilan, vozitësi ikë

Një vajzë e mitur është goditur me veturë gjatë ditës së djeshme në rrugën “Esat Berisha” në Gjilan.

Gjilan, këmbësori goditet nga një veturë

Dy ditë më parë policia kishte marrë raportimin se një burrë ka marrë lëndime të lehta trupore pasi ishte goditur nga një veturë.

Aksident në Ferizaj, në mesin e të lënduarve edhe një foshnjë

Dy gra dhe një foshnjë kanë marrë lëndime trupore pas një aksidenti që ka ndodhur mbrëmë rreth orës 19 në fshatin Koshare në Komunën e Ferizajt.

Për tre muaj, 23 të vdekur në aksidente trafiku

Policia e Kosovës ka prezantuar sot raportin tre mujor me statistikat analitike mbi gjendjen në trafikun rrugor në vend, ku u tha se për tre mujorin e parë ...

Goditet këmbësorja në Ferizaj, po trajtohet në QKUK

Një person në Ferizaj nga pakujdesia ka goditur me veturë një grua.

Katër të lënduar nga një aksident në fshatin Rudar në veri - FOTO

Katër persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti trafiku në rrugën magjistrale Mitrovicë veri-Jarinje, në fshatin Rudar të Zveçanit.

Aksident në rrugën Klinë-Gjakovë, tre të lënduar

Tre persona kanë pësuar lëndime si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur sonte në rrugën Klinë-Gjakovë, segmenti në fshatin Mrasor.

Aksident trafiku në Klinë, një person i lënduar

Një person është lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur sonte në fshatin Gllarevë të Klinës.