Postet nga: aksident me lendime

Policia jep detaje në lidhje me aksidentin në Stanovc të Vushtrrisë

Një aksident trafiku ka ndodhur në Stanovc të Vushtrrisë më 21.05.2024 rreth orës 08:40. Nga pamjet që ka siguruar KALLXO.com, një veturë është rrokullisur si pasojë e aksidentit.

Aksident në Klinë, nëntë persona të lënduar

Një aksident me persona të lënduar është regjistruar rreth mesnatës në Klinë.

Aksident në Drenas, vdes një person

Një person ka vdekur në një aksident trafiku që ka ndodhur sot në mesditë në fshatin Çikatovë e vjetër, në Drenas.

Një person godet me veturë zyrtarin policor i cili ishte duke kaluar rrugën

Një zyrtar policor i cili ishte duke kaluar rrugën në Skenderaj është goditur nga një veturë në vendkalimin për këmbësorë.

Aksident mes një autobusi dhe një veture në Prishtinë, pesë të lënduar

Pesë persona kanë pësuar lëndime trupore si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur sot mes një autobusi dhe një veture në Prishtinë. Të njëjtit më pas ...

Goditet me veturë një këmbësore e mitur në Gjilan, vozitësi ikë

Një vajzë e mitur është goditur me veturë gjatë ditës së djeshme në rrugën “Esat Berisha” në Gjilan.

Gjilan, këmbësori goditet nga një veturë

Dy ditë më parë policia kishte marrë raportimin se një burrë ka marrë lëndime të lehta trupore pasi ishte goditur nga një veturë.

Aksident në Ferizaj, në mesin e të lënduarve edhe një foshnjë

Dy gra dhe një foshnjë kanë marrë lëndime trupore pas një aksidenti që ka ndodhur mbrëmë rreth orës 19 në fshatin Koshare në Komunën e Ferizajt.