Postet nga: agron uka

Gjykimi për vrasjen në Deçan, dëshmitari rrëfen si i vrari u rrëzua para këmbëve të tij

Shaban Gogaj është ulur sot në bankën e të akuzuarit për t’u ballafaquar me akuzën e Prokurorisë së Pejës për vrasjen e Agonis Tetajt.

Vrasja e Fatlind Arifit, Gjykata vendos për të akuzuarin Liridon Uruqi

 

Gjilan, dënohen me nga 13 muaj burg të akuzuarit për 15 kilogramë drogë

Gjykata e Gjilanit e ka shpallur sot aktgjykimin ndaj 3 të pandehurve, të akuzuar për posedim të 15 kilogramëve narkotikë.

Prokuroria ia lehtëson barrën penale Liridon Uruqit i akuzuar për vrasjen e Fatlind Arifit

 

Gjilan, nis nga fillimi gjykimi ndaj të akuzuarit për vrasjen para 15 viteve

Florim Zymeri, i akuzuar për vrasje në Gjilan ka dalur sërish para gjykatës.

Vrasja në Gjilan, psikiatri flet për gjendjen e të akuzuarit Liridon Uruqi

Nën masa të rrepta sigurie edhe sot ka vazhduar seanca ndaj Lirudon Uruqit, i akuzuar për vrajse të rëndë të Fatlind Arifit, kanosje dhe armë mbajtje pa ...

Vrasja në Gjilan - Liridon Uruqi deklarohet për fajësinë

Liridon Uruqi, i akuzuar për vrasjen e Fatlind Arifit në fshatin Bresalc të Gjilanit nuk e ka pranuar fajësinë për vrasje dhe kanosje në rigjykimin ndaj tij.

Inspektori nga Kamenica dënohet me burg e gjobë për 500 euro ryshfet

Një inspektor nga Kamenica është dënuar sot në gjykatën e Gjilanit pasi u gjet fajtor në akuzat për marrje të ryshfetit.