Postet nga: agim sopi

Zyrtare: Feronikeli i shkarkon Agim Sopin dhe Albert Bunjakin

Feronikeli në ditën e sotme ka pësuar humbje nga Llapi me rezultat 2-1, në kuadër të xhiros së 19-të në Superligë.

Emri i regjisorit në listën e pagave të punëtorëve të Teatrit Kombëtar

Që nga qershori i këtij viti regjisori Agon Myftari nuk është duke kryer detyrën e udhëheqësit artistik të Teatrit Kombëtar të Kosovës. Por, emri ...

Teatri Kombëtar i Kosovës nis sot sezonin e ri me probleme të vjetra

Me xhirollogari të mbyllur, pa nënkod financiar e me shumë probleme tjera, Teatrin Kombëtar i Kosovës do të nisë sot në mbrëmje sezonin e ri të ...

Drejtori i Teatrit Kombëtar anëtarësohet në LVV

Drejtoi i Teatrit Kombëtar të Kosovës, Agim Sopi është anëtari më i ri i Lëvizjes Vetëvendosje!

KD-ja i TKK-së deklarohet për akuzat e drejtorit Agim Sopi

Fisnik Ademi, kryetar i Këshillit Drejtues të Teatrit Kombëtar të Kosovës, ka mohuar se Këshilli që ai drejton ka censuruar repertorin e propozuar nga udhëheqë...

Drejtori i rikthyer Agim Sopi, kërkon shkarkimin e Këshillit Drejtues të TKK-së

Drejtori i Përgjithshëm i Teatrit Kombëtar të Kosovës Agim Sopi, i rikthyer në krye të TKK-së, ka drejtuar një mal me akuza ndaj Bordit Drejtues të ...

Këshilli Drejtues kthen Agim Sopin në krye të Teatrit

Nga dita e nesërme regjisori Agim Sopi mund të rikthehet në krye të Teatrit Kombëtar të Kosovës

Nuk Ka Ngrohje, Teatri Kombëtar Anuloi Disa Shfaqje

Teatri Kombëtar i Kosovës ka anuluar për dhjetë ditë shfaqjet e planifikuara.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!