Postet nga: Adrian Berisha

Restaurimi dhe vënia në funksion e 'Sahat Kullës', studentet shpalosin projektin - Video

 

Adrian Berisha emërohet drejtor i Kulturës në Komunën e Prishtinës

Adrian Berisha është emëruar drejtor i Kulturës në Komunën e Prishtinës.

Vetëvendosja i përgjigjet akuzave të PSD se qëndrojnë prapa protestës së gjimnazit ‘Ahmet Gashi’

Asamblisti i Vetëvendosjes, Egzon Azemi, i është përgjigjur akuzave të kolegut të tij nga PSD-ja, Adrian Berisha, i cili tha se Vetëvendosja qëndron prapa protestës ...

VIDEO - PSD akuzon Vetëvendosjen se po i manipulon nxënësit e gjimnazit ‘të rrezikshëm’ në Prishtinë

Zyrtarë të komunës së Prishtinës kanë dalë para gazetarëve për ta dhënë versionin e tyre rreth gjendjes së ndërtesës së gjimnazit “Ahmet Gashi” ...

Prokuroria ngriti akatakuza ndaj 6 zyrtarëve për mos-deklarim të pasurisë

KALLXO.com ka marrë vesh se Prokuroria e Prishtinës gjatë muajit korrik ka ngritur aktakuza ndaj gjashtë zyrtarëve të lartë për veprën penale të mos raportimit ...

Politikani që fiton edhe si DJ

Adrian Berisha, asambleist nga rradhët e PSD-së në Kuvendin Komunal të Prishtinës, përveç politikan ai është edhe DJ, me emrin artistik “Gamblemania”.

Ish-drejtori zbulon sekretin, hidhërohet komuna e Prishtinës

Lajmi i dhënë nga ish- drejtori i Kulturës së Komunës së Prishtinës, Yll Rugova, se kryeqytetit kosovar është përzgjedhur për organizimin e bienales evropiane ...