Postet nga: *

Këta janë asistuesit më të mirë në Ligën e Kampionëve

Të martën dhe të mërkuren janë zhvilluar ndeshjet e fundit në kuadër të grupeve në Ligën e Kampionëve.

Ronaldo me rekord negativ për fazën e grupeve në Ligën e Kampionëve

Mbrëmë Juventusi pësoi humbje me rezultat 2-1, ndaj skuadrës svicerane Young Boys, ndeshje e vlefshme për grupet e Ligës së Kampionëve.

Roma nuk di të këndellet, pëson humbje edhe nga Plezen (Foto)

Roma ka pësuar humbje nga Plezeni me rezultat 2-1, ndeshje jo e vlefshme për grupe në Ligën e Kampionëve.

Prokuroria e Prizrenit sekuestron arsenal armësh, arreston katër të dyshuar

Prokuroria Themelore në Prizren, në bashkëpunim me Policinë e Kosovës, pas një hetimi të gjatë duke përdorur teknikat speciale të hetimit dhe vëzhgimit, ka arritur të ...

251 gazetarë të burgosur në mbarë botën, Turqia kryeson listën

Të paktën 251 gazetarë në mbarë botën janë në burg për shkak të punës së tyre, pasi "regjimet autoritare përdorin gjithnjë e më shumë burgimin pë...

Kosova, ndër vendet prijëse në botë që i kushton rëndësi vaksinimit

Kosova njihet si vend me mbulueshmëri të mirë të imunizimit (vaksinimit). Sipas profesionistëve nga fusha e shëndetit publik, Kosova renditet në mesin e shteteve më të suksesshme ...

Sytë tregojnë për nivelin e stresit që keni

Thjeshtë shikimi në sytë e një personi mund të tregojë se sa të stresuar janë ata, është thënë në një studim të realizuar së fundmi.

Gjërat që s`duhet t`i bëni në vendin e punës

Kur jeni në punë, duhet të jeni duke punuar natyrisht. Mirëpo, jeni edhe njerëz.