Postet nga: 400 kg kokainë

Aktakuza për 400 kg kokainë – Avokati propozon ekzaminim psikiatrik të klientit të tij

Në Gjykatën e Prishtinës, pas gati një orë vonesë, është shtyrë gjykimi për rastin e 400 kg kokainë që ishin kapur në oborrin e një kompanie private në ...

Gjykimi për 400 kg kokainë, avokati i njërit të akuzuar thotë se klienti i tij ka sjellje devijante

Në Gjykatën e Prishtinës ka dështuar të mbahet seanca për rastin e 400 kg kokainë që ishin kapur në oborrin e një kompanie private në hyrje të ...

Dosja e 400 kg kokainë: I akuzuari heq dorë nga marrëveshja me prokurorinë

Izet Sheqiri, Faton Vrajolli, Kadri Brahimi, Kadri Sheqiri dhe  Fehmi Bytyqi, janë të akuzuarit për krim të organizuar, lidhur me gjetjen e 400 kg drogë në kamionin e biznesit “MC ...

Dosja për 400 kg kokainë, 7 muaj burg për njërin nga të akuzuarit

Hyzri Sheqiri, i akuzuar për pengim të procedurës penale në rastin e 400 kg kokainë të gjendur në Lipjan, një kamion që transportonte mish të pulës, arriti marrë...

Dështon seanca në rastin e 400 kg kokainë, mungon njëri nga të akuzuarit

Në Gjykatën e Prishtinës ka dështuar të mbahet seanca për rastin e 400 kg kokainë që ishin kapur në oborrin e një kompanie private në hyrje të ...

Rasti i 400 kg kokainë në Lipjan, Gjykata vendos për njërin nga të akuzuarit

Gjykata e Prishtinës e ka dënuar me 6 muaj burg efektiv njërin nga të akuzuarit në rastin e 400 kg kokainë që janë kapur në Lipjan në vitin 2021.

Gjykata e Prishtinës vendos ndaj dy personave që u arrestuan në rastin e 400 kg kokainë

Gjykata e Prishtinës ka caktuar masën e paraburgimit prej 30 ditëve për dy të dyshuarit në rastin e 400 kilogramëve kokainë që janë sekuestruar në Lipjan në ...

Pamje Ekskluzive: Si dukej nga brenda kamioni ku u kapën 400 kilogram kokainë në Lipjan

Emisioni "Kallxo përnime" ka shfaqur pamje ekskluzive të  një prej operacioneve më të mëdha të Policisë së Kosovës kundër trafikut të drogës.