Foto: KALLXO.com

Wolfsburg i shënon dy gola të shpejtë në pjesën e dytë (Video)

Ekipi gjerman Wolfsburg i ka shënuar dy gola të shpejtë në pjesën e dytë në portën e klubit të Mitrovicës për ta ngritur rezultatin në 5-0.

Autore e dy golave në minutat 46’ dhe 48’ është kapitenia e klubit, Pernille Harder.

Pjesa e parë u mbyll me rezultat 3-0.