Werder dhe Monchengladbach përfundon pa fitues

Werder Bremen dhe Borussia Monchengladbach, i kanë ndarë pikët duke barazuar me rezultat 0-0, ndeshje e vlefshme për xhiron e 28-të në Bundesligë.

Pas këtij barazimi, Monchengladbach pozicionohet në vendin e katërt me 53 pikë.

Ndërsa Werder Bremen mbetet në vendin e 17-të me 22 pikë.

Milot Rashica në këtë ndeshje luajti 86 minuta duke u zëvendësuar nga Bartels.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!