VIDEO - Tifozët e Barcelonës e sulmojnë Koemanin pas humbjes nga Real Madridi

Barcelona është mposhtur në “Camp Nou” nga Real Madridi me rezultatin 1-2.

Tifozëve të Barcelonës nuk i ka pëlqyer kjo humbje dhe janë shprehur të revoltuar.

Madje, tifozët e Barcës e kanë sulmuar trajnerin e kësaj skuadre Ronald Koeman duke e goditur veturën e tij.