VIDEO- Shpërthen dhuna në Ligën e Dytë në futboll

Ndeshja mes Fushë Kosovës dhe Vjosës e vlefshme për xhiron e 23-të në Ligën e Dytë të Kosovës është ndërprerë për shkak të dhunës fizike.

Pas golit të shënuar nga Fushë Kosovë për 2-0, ka plasur dhuna në këtë ndeshjes.

KALLXO.com, ka marrë vesh se pas ndeshjes rrahja ka filluar nga bankinat e të dy skuadrave e cila pastaj ka eskaluar në përleshje të përgjithshme mes të dy ekipeve.

Më poshtë mund të shihni një video nga përleshja e kësaj ndeshje.