VIDEO- Publikohet momenti kur Ronaldo goditi me top në kokë dhe rrezoi punëtoren e sigurimit të stadiumit

Cristano Ronaldo debutoi me gol në Ligën e Kampionëve në humbjen e Manchester Unitedit me rezultat 2-1 nga Young Boys.

Portugezi para fillimit të ndeshjes gjatë ngrohjes goditi me top në kokë një punëtore të sigurimit e cila u rrëzua në tokë.

36 vjeçari tregoi kujdes duke shkuar që të interesohej personalisht për shëndetin e punëtores së sigurimit.

Pas ndeshjes, portugezi ia dhuroi fanellën punëtores së sigurimit.

Gajtë ditës së sotme është publikuar video ku shihet kur Ronaldo e godet në kokë punëtoren e sigurimit.