VIDEO - Policia me të shtëna me armë ndal përleshjen e tifozëve

Ndeshja mes Setubal dhe Olimpicas në Portugali nuk ka përfunduar mirë, pasi tifozët e këtyre dy skuadrave janë përleshur ndërmjetvete.

Në këtë përleshje janë përfshirë, lojtarët, trajnerët dhe tifozët e të dy skuadrave.

Situata kishte dalë jashtë kontrollit derisa policia kishte zgjedhur që përmes të shtënave me artë ta qetësonin situatën.