VIDEO: Pamje nga hoteli ku po qëndron Kombëtarja e Anglisë

Kombëtarja e Anglisë ka mbërritur në Kosovë të shtunën pasdite dhe po qëndron në hotel “Emerald” në Prishtinë.

Anglezët e kanë rezervuar të gjithë hotelin për ndeshjen Kosovë- Angli, e cila luhet sonte prej orës 18:00, në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

KALLXO.com, sjellë pamje nga vendi ku po qëndron kombëtarja e Anglisë.