Valencia vazhdon me formë të dobët mposhtet edhe nga Athletic Bilbao (VIDEO)

Valencia e ka pësuar humbjen e katërt nga pese ndeshjet e fundit në La Liga.

Athletic Bilbao e ka mposhtur Valencian në shtëpi të vet me rezultat 2-0, ndeshje e vlefshme për xhiron e 33-të në La Liga.

Raul Garcia ishte njeriu i ndeshjes me dy golat e tij në minutat e 13’ dhe të 47’.

Pas kësaj humbje Valencia zbret në vendin e 10-të me 46 pikë.

Kurse Bilbao ngjitet në vendin e shtatë me 48 pikë.

PËR T’I PARË GOLAT KLIKONI KËTU.