Trajneri dhe kapiteni i Dritës flasin para ndeshjes me Prishtinën

Drita – Prishtina, do të takohen të shtunën nga ora 12:00, në kuadër të Superkupës së Kosovës. Ndeshja do të luhet në Turqi, më saktësisht në stadiumin “Maradan” në Antali. Për të dy skuadrat kjo do të jetë ndeshja e parë zyrtare për vitin 2021. Trajneri i Dritës, Ardian Nuhiu dhe kapiteni Ardian Limani kanë … Continue reading Trajneri dhe kapiteni i Dritës flasin para ndeshjes me Prishtinën