Tottenhami po e mposht Ludogoretsin (VIDEO)

Tottenhami e ka mbyllur pjesën e parë me epërsi 2-0, ndaj Ludogoretsit, ndeshje e vlefshme për fazën e grupeve në Ligën e Europës.

Golashënues i dyfishtë në pjesën e parë ishte Carlos Vinicius në minutat e 16’ dhe të 34’.

PËR T’I PARË GOALT KLIKONI KËTU.