Tottenham – Arsenal, mbyllet pjesa e parë me dy gola të shënuar (VIDEO)

Pjesa e parë mes Tottenhamit dhe Arsenalit, ka përfunduar me rezultat 1-1, ndeshje e vlefshme për xhiron e 35-të në Superligë.

Granit Xhaka asistoi te Lacazette i cili shënoi një gol të bukur në minutën e 16’ për t’i kaluar mysafirët në epërsi.

Son Heung – Min e barazoi rezultatin në minutën e 19’.

PËR T’I PARË GOLAT KLIKONI KËTU.