Shqipëri – Kazakistan, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Shqipëri – Kazakistan, ndeshje e vlefshme për Grupin 4, të Ligës C, NË Ligën e Kombeve.

Shqipëria kërkon fitoren ndaj Kazakistanit, pas dy barazimeve dhe një humbje.

Edi Reja ka vendosur të luajë me formacionin 3-4-1-2.

Kurse, Kazakistani me formacionin 4-4-2.

Shqipëri – Kazakistan luhet nga ora 18:00.