Salzburgu po mposht Lokomotivën e Moskës me golat e Mërgim Berishës (VIDEO)

Salzburgu e ka mbyllur pjesën e parë me rezultat 0-2, ndaj Lokomotivës së Moskës, ndeshje e vlefshme për fazën e grupeve në Ligën e Kampionëve.

Të dy golat për skuadrën austriake i ka shënuar sulmuesi kosovar Mërgim Berisha në minutat 28’ dhe 41’.

PËR T’I PARË GOLAT KLIKONI KËTU.