Rrebesh golash në ndeshjen Liverpool – Arsenal (VIDEO)

Liverpool dhe Arsenal, është duke u luajtur në kuadër të 1/8 së finales së Carabao Cup.

Momentalisht është duke u luajtur minuta e 75’, dhe rezultati është 5-4 në favor të Arsenalit.

Brenda 70 minutave janë shënuar nëntë gola.

 PËR T’I PARË GOLAT KLIKONI KËTU.